Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muuuzyka. Reaktywacja.
I na dzień doberekWink

Winko na dzień doberek? Nieeee.... dziewczyna Cool

Odpowiedz
Heh, dałem Wam chwile wytchnienia, licząc,że ktoś bardziej lubi się dzielić muzyką niż jaWink
Nie?
To nie, sam se pociągnę ten wózek, bo lubięWink

To na dzień doberekWink

Uwaga
Klnie i w ogóle jest od diabuła, więc, dla tych o wrażliwym serduszku, się nie nada

Odpowiedz
A ja mam od rana wrzucić, tylko czasu brak Wink

Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.
Odpowiedz
Oooo, i ja lubię Grabaża, no to cięgiem na dobry wieczórWink

Uwaga
Klną, ale tekst świetnyWink

Odpowiedz
I na dzień doberekWink
Tacy jesteśmy, chrześcijany, taki dajemy przykład ludziom, że zamiast śpiewać Bogu, śpiewają:

Nie moja wina, że tak ludzie myślą o Bogu?
Moja wina..........

Bardzo lubię Panią Marię, świetna babeczka i strasznie mądra, a chwilkę temu wyszła nowa płyta.
Ostrzę ząbkiWink
I cytat z wywiadu:

"Można za to pisać piosenki. O nienawiści przeciw nienawiści. Bo słowa mogą więcej niż naboje. 'Karabin' to pacyfistyczna płyta wyrażona militarnymi środkami. Marzyłabym, żeby te piosenki dodawały siły w tych niespokojnych czasach. Żeby dzięki nim ludzie mniej się bali. Bo strach i wolność to wykluczające się słowa" Maria Peszek
Odpowiedz
A jak ktoś lubi prawdziwą wirtuozerię gry na gitarze i to do czego można dojść z miłości do tego, co się robi to na dobry wieczorekWink

ciary takie, że ech...... Cool
Odpowiedz
I na dzień doberekWink

Nigdy nie był ze mnie jakiś mędrzec

Nie mogłem przestać, jak biedak nie może przestać kraść

Zmęczony przymykaniem oczu

Mam dość samego patrzenia, bez dotyku

I oto, jak mi przypominasz

Jak mi przypominasz

Czym naprawdę jestem

Oto, jak mi przypominasz

Czym naprawdę jestem.....
Odpowiedz
O ile mnie coś nie ominęło, to aktualnie najszybszy pianista na świecie.

Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.
Odpowiedz
Lubomir Mielnik twierdzi, że jest najszybszym pianistą na świecieSmile Dla mnie jednym z rekordów było ta,w jakim tempie Valentina Lisitsa wycina etiudy Rachmaninowa.
A tak naprawdę nie da się tego zmierzyć ani określić. Można by było zrobić zawody kto najszybciej zagra jakiś trudny utwór, ale pewnie niewielu najlepszych chciałoby brać w czymś takim udział. Nomen omen...najlepszego też trudno teraz znaleźć. Można być co najwyżej "jednym z najlepszych" a i do tego tytułu trzeba dodać filtr subiektywnej oceny.
Odpowiedz
Świetny ten chłopaki taki młodziak, a już doszedł do takiego mistrzostwa. Podoba mi się bardzoWink Strach pomyśleć co będzie wyczyniał za 20 lat

A na cudne popołudnieWink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości