Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anioły i demony, diabły i szatany
HMM
można nie wkurwiać geraldów
Się uprasza

Wiem, że mnie niezlał
Myśli
Niech szybciej myśliWink
Miłych gościów
Szybkich
Szybko przyjdą szybko wyjdąWink
Odpowiedz
@Gerald
Dobrze wiesz, że nie mam problemu, żeby kogoś przeprosić. Tylko że na chwilę obecną nadal nie wiem, co takiego w moim zachowaniu Cię tak wzburzyło. Moje przeprosiny byłyby więc w tej sytuacji niewiele warte, bo jutro czy pojutrze mógłbym znów Cię zdenerwować jakimś swoim zachowaniem, nadal nie wiedząc, co Cię tak irytuje. Pytanie tylko: czy o takie przeprosiny Ci chodzi?

Odnoszę wrażenie, że jesteś przekonany, że ja dobrze wiem, za co miałbym Cię przepraszać. Sytuacja wygląda jednak inaczej - nie rozumiem, o co Ci chodzi, chociaż staram się, jak mogę. Jeśli więc mi nie wyjaśnisz po kolei i szczegółowo, co takiego Cię wzburzyło i dlaczego, to sam do tego nie dojdę. Próbowałem wczoraj, próbowałem dzisiaj, bez rezultatu.
„Szlachet­ny człowiek wy­maga od siebie, pros­tak od innych.”
Kong Qiu znany jako Konfucjusz
Odpowiedz
Jezu
Tyle piszesz chłopaku
A wystarczy jedno słowo
Skumasz to kiedyś czy nie?

Podpowiem
Zaczyna się na p....
P i nic więcej
Za dużo od Ciebie wymagam?
Odpowiedz
No patrz
Takie proste słowo
PRZEPRASZAM
A tak ciężko przychodzi
Ech
W dupie mam chrześcijan gadających
Ja uznaję i szanuję chrześcijan działających.......
Odpowiedz
Gerald, czy Ty naprawdę chcesz, żebym Cię przeprosił nie z przekonania, ale dla świętego spokoju? Jeśli tak, to spoko mogę to zrobić. Tylko wiedz, że w ten sposób to ja przepraszam ludzi, na których mi nie zależy i wisi mi, czy ich jeszcze kiedyś wkur..., czy nie.

Lubię Cię i wolałbym Cię przeprosić jak przyjaciela, czyli wiedząc, co konkretnie w moim zachowaniu jest powodem Twych żywiołowych emocji, żeby w przyszłości nie doprowadzać Cię do stanu wrzenia. Możesz ode mnie otrzymać przeprosiny dla przyjaciela (z gwarancją, że w przyszłości zadbam o to, aby nie było powtórki) albo dla kogoś, na kim mi nie zależy (za którymi nic więcej nie idzie). Wybór należy do Ciebie. Przemyśl to bez pośpiechu i emocji - nigdzie przecież nam się nie spieszy.

Resztę wyślę Ci w PW.
Odpowiedz
Ej
Jaki masz problem aby mie przeprosić?
Zrób to i pozamiatano
Pieprzenia mam dość
Odpowiedz
(2016-03-29, 11:13 PM)gronostaj napisał(a):
(2016-03-29, 10:28 PM)Gerald napisał(a): Pytałeś się siebie i Boga, gdzieś, kiedyś , gdzieś po jaką cholerę demon wyszedł z człowieka, wlazł w świnie po to,aby się zaraz utopić?
Durny demon co?

Dla mnie to ten fragment jest kompletnie niezrozumiały niezależnie od tego, czy demony to istoty czy choroby psychiczne Big Grin

Fragment jest po prostu "zapożyczeniem" z kilku fragmentów Odysei. Ewangelista miał chwilę niemocy twórczej i skorzystał z klasycznego dzieła greckiego, odwracając role bohaterów dla niepoznaki. Nie pierwszy raz to zresztą kiedy Biblia plagiatuje Homera Smile
Odpowiedz
Hmm
A sprawdziłeś kto kogo plagiatuje?
Odpowiedz
Przepraszam. Ze smutkiem, że wybrałeś tę opcję.
Odpowiedz
 Wybrałem tę opcję w jakimś celu

Szczerze?
W dupie mam Twoje przeprosiny
Ze smutkiem........

Nie myślisz, że jak tak masz kogoś przepraszać to lepiej sobie odpuścić chujowe przeprosiny?

Duma nie pozwala przeprosić normalnie?
Zabij dumę
I nie wkurzaj geraldów
Geraldy złe są
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości