Nieprofesjonaliści
Człowiek poszukiwany - Wersja do druku

+- Nieprofesjonaliści (https://www.nieprofesjonalisci.com)
+-- Dział: Nieprofesjonalizm (https://www.nieprofesjonalisci.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Jak żyć (https://www.nieprofesjonalisci.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Człowiek poszukiwany (/showthread.php?tid=1491)Człowiek poszukiwany - Julka - 2019-01-26

Hej, jak sugeruje tytuł (albo i nie Big Grin ) chętnie poznam ludzi. Sprawa wygląda tak: zakopałam się w samotności, ale małymi krokami próbuję otwierać się na innych. Jeśli jest tu obecny ktoś w podobnej sytuacji lub ktoś kto zwyczajnie akurat ma chęci skrobnąć mejla to zapraszam do kontaktu. Mieszkam w woj. podlaskim, ale wychodzę z założenia, że popisać można z każdego miejsca w Pl Wink
buka.12@wp.pl

Pzdr


RE: Człowiek poszukiwany - Samara - 2019-01-28

Jak dla mnie zdecydowanie za mało (nic) napisałaś o sobie. Jakie tematy rozmów cię interesują, jakie masz zainteresowania, czy osoby z konkretnego przedziału wiekowego preferujesz, czy chodzi ci o konkretną płeć korespondentów itd.
Dodam, że sam fakt samotności nie jest niczym złym. Ja jestem sama od wielu lat i absolutnie nie chcę, ani nigdy nie chciałam tego zmieniać. Koresponduję z kilkoma osobami, które poznałam właśnie w sieci. Osoby o podobnych zainteresowaniach, płci obojga, przedział wiekowy ogromny. Ale tu wystąpil taki czynnik: osoby te poznałam i one mnie własnie na forach, na grupach zainteresowań, hobbystycznych i po prostu lubimy się na odległość, chociaż nigdy nie spotkaliśmy się, ani się nie spotkamy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w wychodzeniu z samotności, skoro tego właśnie pragniesz i potrzebujesz.